Ucuz Klima

Ucuz Klima

 

ucuz klima

 

 

 

Serinleyelim derken cebimizi yakmayalım diyenlerdensiniz bu küçük araştırma tam size göre! En ucuz klima fiyatlarını araştırırken dikkatli davranmanız gerektiğini unutmamalısınız diye hatırlatmakta fayda görüyoruz. Bildiğiniz gibi klima ucuz, bütçeye uygun olabilir fakat aynı zamanda sağlığınızı düşünen, elektrik faturalarıyla cebinizi yakmayacak kalitede olması gerekmektedir. Zira bu kriterleri göz ardı ederek ve ucuz klima fiyatları   na kanarak yapılan alımlarda, yeni klimalarına erken veda etmek zorunda kalmak, yüksek tutarlarda elektrik faturası ödemek ya da daha yeni olmasına rağmen klimasının bozulması gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılan birçok örnekler bulunmaktadır. İşin maddi boyutu bir yana sağlığınızın da tehdit altında olabileceğini söyleyebiliriz.

 

 

Gümüş iyon teknolojisinden uzak klimaların havayı soğuturken ya da ısıtırken, aynı zamanda temizleme özelliği olmayışından sağlığınız ciddi tehdit altında olacaktır. Nem oranını ayarlama özelliği olmayan ucuz klimalara da dikkat. Ve tabii ki kendiliğinden ısı ayarlaması yapmadan dur-kalk özelliği olmaksızın, inverter özelliği olmayan, hiç durmadan çalışan, bu nedenle de klima çarpması diye halk dilinde nitelendirdiğimiz olumsuz etkileri yaşamak zorunda kalabilirsiniz.
Size son olarak karşılaşabileceğiniz bir sorundan daha bahsedelim: Diyelim ki ucuz  klima aldınız, evinize monte ettirdiniz ve kullanmaya başladınız. Buraya kadar her şey güzel gidiyor. Sıcak yaz gününde bir baktınız klimanız hiç neden yokken arıza verdi. Yetkili servis bulmaya çalışırken, aldığınız klimanın yetkili servisinin olmadığını öğrendiniz. İşte bu gerçekten can sıkıcıdır. Yaptırmak için vereceğiniz iki kat parayı düşünürken sanırım epey sıcaklaşacaksınız.
İşte tüm bu sebeplerden, sizi hiçbir konuda zora sokmayacak, hem madden hem manen gönül rahatlığıyla alabileceğiniz kaliteli ve ucuz model ve markalardan küçük bir liste hazırladık. Yerli ve yabancı model ve markaların klimaları en ucuza bulabileceğiniz listelerimiz sizin için. Kaliteli klimayı ucuza alabileceğinize inanıyorsanız aşağıdaki fiyatlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Baymak klima en ucuz:             810.,00 TL
Sharp klima en ucuz:               1776,00 TL,
Daikin klima en ucuz:             2239,00 TL,
Toshiba klima en ucuz:            246,00 TL,
Bosch klima en ucuz:              1805,00 TL,
Lg klima en ucuz:                        799,00 TL,
Aırfel klima en ucuz:               1346,00 TL,
Siemens klima en ucuz:         1465,00 TL,
Samsung klima en ucuz:        1176,00 TL,
Mitsubishi klima en ucuz:     1870,00 TL

 

 

Ucuz Klima Satış

Ucuz Klima Satış Noktaları

Ucuz Klima Satış NOKTASI

Ucuz Klima Satış İstanbul

Ucuz Klima Satış Ankara

Ucuz Klima Satış Antalya

Ucuz Klima Satış Adana

Ucuz Klima Fiyatları

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin