İsmail Eyüboğlu

 

1990 Yılında İstanbul Maltepe ilçesinde kurulan EYÜBOĞLU ; Öz Eyüboğulları Ltd Şti. altında faaliyete başlamış olup profesyonel ekibiyle  Isıtma, soğutma ,havalandırma,mekanik ve iklimlendirme sektörlerinde hizmet gösteren  Eyüboğlu, yaklaşık 26 yıl sektöre imzasını atıyor.

Eyüboğlu Makine San.Tic.A.Ş adıyla birçok projede isminden bahsederek Türkiye Yurtiçi ve Yurtdışı ürün tedariklerini yapmaktadır. Toptan ve perakende satışında  hizmet ederek müşteri memnuniyetini yakalamıştır.Yeni bayiliklerini bünyesine katarak bayilik ağınıda genişletmiş oldu . Türkiye’de 2100’den fazla satış noktasından birisiyiz.

Eyüboğlu ,müşteri memnuniyetini, kalitesiyle kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Günümüz gelişen teknolojisinde tanınmış, bütün ürünleriyle kendini ispatlamış olan firmaların, elektronik ticareti, e-ticaret siteleri üzerinden yapılmaya, bayilere gitmeden ürünleri belki daha da uygun fiyatlarla ve taksit imkânlarıyla satışa sunulmaya devam ediyor. Eyüboğlu kendini, ürünlerini kanıtlamış olması nedeniyle internet üzerinden satış yapan sitelerden rahatlıkla ürünleri sipariş edilebilir.

 

Misyonumuz

Kaliteli çalışma ortamlarında, kaliteli ürünleri, son teknoloji sistemlerini kullanarak üretip, ısıtma, soğutma, gaz sistemleri, vanalar, kazanlar vb. çeşitliliği olan ürünleri kullanıcılara, güvenle kullanmalarını sağlamak amacıyla, yurt içinde ve yurt dışındaki üretim tesislerinde entegre olarak çalışmaya devam edip, kullanıcılarımıza sorunsuz ürünler sunarak, kalitemizi garanti ederek, rahat ve tasarruflu, estetik ürünleri kullanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Tekonojinin ilerlemesi Eyüboğlu Makine San.Tic.A.Ş nin oldukça fazla ürün yelpazesine sahip olan firmamızın, gelişen teknoloji ile harmanladığı ürünleri, müşterilerin beğenisine sunulmaya devam ederken, kullanıcılar arasında tercih edilen ürünleri ve markası sayesinde kendini kanıtlamış olan firma E Ticaret ortamında yerini korumaya devam etmektedir. Kendini daha da geliştirip, elektronik ticaret te yaptığı pazarlama ile internet ortamında Türkiye’de ki pazar payını arttırmayı, ürünlerini daha ileri teknolojilerle harmanlayıp, Dünya liderliğini almayı hedefliyor.

 

İsmail Eyüboğlu

Eyüboğlu Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

ismail eyuboglu

 

 

eyuboglu yonetim kurulu baskani

 

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin