Brötje Yoğuşmalı Kombiler

Brötje Yoğuşmalı Kombiler

 

brotje yogusmali kombi

 

BRÖTJE STAR BRIDGE EXTRA SERİSİ 3 EŞANJÖRLÜ YOĞUŞMALI KOMBİLER

Bireysel ısıtma sistemlerinde, özellikle yoğuşmalı kombilerde son yıllarda daha çok tercih edilebilir duruma geldiler. Yoğuşmalı kombilerin en önemli özelliği dışarı atılan su buharının sıcaklığını da ısıtmada kullanılabilir hale dönüştürebilmeleridir. Brötje Yoğuşmalı kombiler ısı israfını yüzde on ile onbeş oranında azalıtırlar. Bu sayede yaktığımız gazla en verimli şekilde ısınmış oluruz.

 

Kombi seçiminde çalıştırılacakları konut veya iş yerinin büyüklüğü m² olarak hesabı baz alınması uygundur. Çok küçük mekanlarda ısınma çabuk gerçekleşeceğinden yoğuşmalı kombiye gerek yoktur. Kombi sektörünün ileri gelen markalarından olan baymak, brötje extra serisi ile son teknoloji yoğuşmalı kombilerde 3 eşanjör kullanarak yine teknolojide bir yenilik meydana getirmiştir.

Baymak 45 yılı aşkın sektöründeki lider konumu ile kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Kombi sektöründe oldukça önemli bir pazara sahip olan son teknoloji ürünlerini biz kullanıcılarla buluşturuyor. Baymak Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahiptir. Ayrıca 70 ülkede aktif ihracat ve ticaret yapmaktadır.

 

Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır. Kombi sektörünün öncü firmalarından olan baymak firması, ısıtma sistemleri, su grubu, güneş enerji sistemleri, iklimlendirme sistemleri, yardımcı ekipmanlarda (radyatör panel gibi, genişleme tankları, aspiratör vb) gibi ürünlerde de sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Kombide star bridge exra serisi ile son teknoloji bir yoğuşmalı kombiyi 2014 yılında piyasaya sunmuşlardır. Normal kombilere göre yoğuşmalı kombilerin bir takım üstünlükleri bulunduğu bilinmektedir. Normal tip kombiler bacalı olduğunda, bu tip kombilerde kombinin bulunduğu ortamın iyi havalandırılması gerekiyor. Yanmaları için gerekli oksijeni bulundukları ortamdan alıyorlar. Bu havalandırma menfezler yardımıyla oluyor. Bacalı tip kombiler biraz daha eski model kaldı da denilebilir.

 

 

Hermetik kombiler çalışmaları bakımından içerlerinde bulunan bir fan sayesinde yanmaları için gerekli oksijeni dış ortamdan alıyor, yanma gerçekleşince atık gazı tekrar yine fan sayesinde dışarıya atıyorlar. Bu sayede bulundukları ortamda bir gaz alışverişi olmadığından özellikle havadar olmayan konutlarda ve işyerlerinde kullanılması ve tercih edilmesi gerekiyor. Baymak son teknoloji kombilerinden olan 3 eşanjörlü serisi kombinin aynı suyu peteklerde devir daim yapmadan ayrı ayrı bölümlerde ısıtarak kullanıma sunulması bakımından en önemli parçalarından birini oluşturuyor.

 

Eşanjörler suyu ayrı ayrı ısıtmayı sağladığından peteklerin içinde kireçlenme meydana gelmiyor. Bu sayede kullanacağımız sıcak suyumuzu da taze olarak ısıtılmış halde ayrı borulardan elde ediyor ve kullanıyoruz. Peteklerde su azalırsa eşanjör tekrar devreye girerek bir miktar suyun peteklere girmesine yardımcı oluyor. Brötje star bridge extra serisi 3 eşanjörlü yoğuşmalı kombiler, son teknolojiyi kullanırken biz kullanıcılara da bir bedel ödemek düşüyor.

 

Fiyatı bakımından piyasada şöyle bir araştırırsak yaklaşık olarak baymak star bridge ekstra kombi serimiz 1500 TL’den başlamaktadır. Çokta el yakmayan bir fiyat olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bir kere alıyoruz. Sorunsuz kullanmak istiyoruz. Baymak kalitesine güvendiğinden kombilerin garanti süresini 4 yıl olarak ayarlamışlar. Kullandığımız kombinin satış sonrasında her hangi bir problemle karşılaştığımızda yetkili servislerinin de biz kullanıcıların yanında olması gerekiyor. Hayatımızı kolaylaştıran baymak satış sonrasında da yanımızda bulunarak tüm desteğini bizlere sağlıyor. Evlerimizi, işyerlerimizi sorunsuzca son teknoloji ürünleriyle ısıtırken içimiz rahat bir şekilde cihazlarımızı kullanıyoruz. Bir problemle karşılaştığımızda yedek parça temini konusunda 10 yıl süre ile garanti veriyor. Yıllık bakımlarımızı yaptırmamız gerektiğinde yetkili servislerine kolayca ulaşabiliyoruz. Tüm bunlar kombi kullanıcıları için gerekli ayrıntılar olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Brötje Yoğuşmalı Kombi

Brötje Yoğuşmalı Kombiler

Brötje Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

 

 

 

 

Brötje Heizung Star Bridge 240 Fi Yoğuşmalı Kombi 1.687,34 ₺
Brötje Heizung Star Bridge 310 Fi Yoğuşmalı Kombi 1.702,68 ₺
Brötje Heizung Star Bridge Extra 24 Fi Yoğuşmalı Kombi 1.736,34 ₺
Brötje Heizung Star Bridge Extra 31 Fi Yoğuşmalı Kombi 1.770,02 ₺
Brötje Heizung Novadens 24 Yoğuşmalı Kombi 1.880,27 ₺
Brötje Heizung Novadens 28 Yoğuşmalı Kombi 1.993,57 ₺
Brötje Heizung Novadens 33 Yoğuşmalı Kombi 2.039,51 ₺
Brötje Heizung Novadens 42 Yoğuşmalı Kombi 2.122,19 ₺
Brötje Heizung Novadens 45 Yoğuşmalı Kombi 2.137,50 ₺
Brötje Heizung Novadens Extra 24 Yoğuşmalı Kombi 1.944,58 ₺
Brötje Heizung Novadens Extra 28 Yoğuşmalı Kombi 2.103,82 ₺
Brötje Heizung Novadens Extra 33 Yoğuşmalı Kombi 2.122,19 ₺
Brötje Heizung Novadens Extra 42 Yoğuşmalı Kombi 2.186,50 ₺
Brötje Heizung Novadens Extra 45 Yoğuşmalı Kombi 2.201,81 ₺
Brötje Heizung Energy Digit 240 Fi Hermetik Kombi 1.163,68 ₺
Brötje Heizung Star 24 Fi Hermetik Kombi 1.350,49 ₺
Brötje Heizung Star 31 Fi Hermetik Kombi 1.460,73 ₺
Brötje Heizung Star Extra 24 Fi Hermetik Kombi 1.454,60 ₺
Brötje Heizung Star Extra 31 Fi Hermetik Kombi 1.509,73 ₺
Brötje Heizung Energy Digit 24 i Bacalı Kombi 1.221,87 ₺

 

 

Baymak Kombi Satış
Kombi Satış
Kombi

Sosyal Medyada Bizi Beğenin