Brötje Star Extra Kombiler

BRÖTJE STAR EXTRA SERİSİ KONVEKSİYONEL KOMBİLER

Baymak kombiler, son teknoloji ile ürettikleri ürünlerini kullanıcılarını beğenisine sunmaya devam ederken, kaliteyi ve kullanış özelliklerinin maksimum faydasını da kullanıcılarıyla standartlar çerçevesinde kullanımlarına sunmaya devam ediyor. En çok tercih edilen kombi markaları arasında yer alan baymak kombi, brötje star modelinde yine çift eşanjör kullanmış olup, peteklerde kullanılan suyu, devir daim yapmadan kullandığımız sıcak suyu ayrıca ısıtan sistemi kullanmıştır. Bu sayede her zaman sıcak suyumuzu taze olarak ısıtıp, kullanmamıza olanak sağlanmıştır. Konvansiyonel kombiler ateşleme yapmak için aldıkları oksijeni fan yardımıyla dış ortamdan alarak, bulundukları ortamdan oksijen kullanmazlar. Bu da demek oluyor ki, kombimizi havası çok olmayan ortama bile rahatlıkla kurabiliriz. Ortamda menfezler bulundurmaya gerek kalmadan yine yanan gazın karbondioksitini de dış ortama fan yardımıyla çıkartırlar. Küçük ve havasız ortamlarda bile güvenle kullanılır kombiler arasındadırlar.

 

 

Baymak kombinin extra serisi maksimum ısı sağlamak amacıyla 26.660 cal ile 100-150 m² büyüklükteki alanı, bu alan evimiz veya işyerimiz olabilir, rahatlıkla maksimum derecede ısıtma konforunu bizlere sağlamaktadır. Yakıt olarak doğalgaz ve lpg ile çalıştırılabilirler. Brötje serisi garanti süresi 2 yıldır. Kombimizi baymak yetkili satıcısından aldığımızda gerekli teknik servisi çağırarak kurulumunu yaptırarak, garanti belgesini imzalatmamız yararımıza olacaktır. Bu sayede star extra serisi kombimizi garanti dışında kalmadan güvenle kullanabiliriz. Yıllık bakımlarını zamanında yaptırmak kombimizin rahat ve güvenle çalışması için gereklidir. İhmal edilmemesi bizim yararımıza olur. Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen modeller arasında konvansiyonel kombiler yer alıyor. Bu kombilerdedijital oda termostatı, dijital program saati standart olarak bulunuyor. Biraz kombimizin teknik özelliklerinden bahsedersek, ateşleme tipi olarak elektronik yapı tercih edilmiştir. Eşanjör yapısı olarak çift eşanjörlüdür. Arıza teşhis sistemi vardır. Gaz valfi modülasyonu elektronik kontrollü olan kombiler gayet rahat kullanışa sahiptirler. Zaten kullanım özelliklerini kuruluma gelen teknik servis açıklamaktadır. Yinede kafamıza takılan sorular için kullanım klavuzunu okuduğumuzda rahatlıkla çözüm bulabilmekteyiz. Hala bir sorunla karşılaşıp çözümünü de bulamadıysak telefondan canlı destek alabilir kombimizi rahatlıkla yönlendirdikleri bilgiler doğrultusunda programlayabiliriz. Herhangi bir çözemediğimiz sorun karşısında ise yine yetkili servisi arayarak servis isteğinde bulunabiliriz.

 

 

Baymak kombileri üretenler, son teknoloji ile üretirken, yine kullanıcılarını da düşünerek fiyatlarını minimum düzeyde, kalitelerini maksimum düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Brötje star extra serisi konvansiyonel kombilerde piyasa fiyatı yaklaşık olarak, 1.850 TL civarı fiyatı bulunmaktadır. Özelliklerine göre fiyatları makul olan kombinin kullanım rahatlığı sayesinde ve ısı tasarrufu sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan uzun yıllar boyunca kullanacağımız kombiler arasında yerini almaktadır. Bir kombiyi tercih ettiğimizde aldığımız ürünü uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanmayı arzu ederiz. Baymak kombilerde satış ve satış sonrası teknik servislerinin, destekleri sayesinde, kullanıcılarının yanında olmaya, herhangi bir sorunda en kısa sürede müdahale ederek, çözüm üretmeye devam etmektedirler. Uzun yıllar boyunca hem sağlıkla kullanacağımız hem de maksimum verimi elde ederken düşük gaz sarfiyatı sağlayacağımız kombilerimizi baymak firması üretmeye ve biz kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Türkiye’de ve birçok ülkede satış ve üretim tesisi bulunan firma, dünya çapında adını ürünleri ile duyurmaya devam ediyor. Hollanda merkezli firmanın Türkiye’de de tesisi ve çalışanları bulunmakta. Ayrıca Dünya markası olmak için yolu açık olan baymak firması ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Kombilerde bulunduğunuz alan hacmine göre birçok çeşitli ürün bulunmakta ve tercih size kalmaktadır. Sizinde tercihiniz brötje star extra serisi konvansiyonel kombi ise gönül rahatlığı içinde kombinizi kullanmanızı dilerim.

Sosyal Medyada Bizi Beğenin