Baymak Klima

Baymak  Klima

 

baymak-baxi-klima

 

             Baymak Klima evinizin ya da işyerinizin havasını değiştirecek birbirinden şık tasarımlara sahip ürünleriyle müşterilerine hizmet vermekten gurur duyuyor. Yaz aylarında evinizin içinde hoş bir serinlik aradığınızda klimanızı çalıştırmanız yeterli olacaktır. Baymak  inverter klimalar hem sıcakladığınızda bulunduğunuz ortamı serinletir, hem de soğuk bulduğunuz ortamları kolayca ısıtmanızı sağlar.

Baxi elite duvar tipi split klima her mekâna uygun tasarımlara sahip klima modelleriyle vazgeçilmeziniz olmaya hazırlanıyor. İnverter teknolojili Baymak  klimalar, birçok farklı ürün yelpazesiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Sessiz dış üniteler sayesinde çevredekilerin rahatsız olmaması sağlanır. Özel olarak geliştirilmiş hava yönlendirme kanatlarının yukarı-aşağı (otomatik) ve sağa sola hareketleri (manuel) ile hava üç boyutlu olarak kontrol edilebilir. Her noktada aynı konfor sağlanır.

Baymak split klima “A” Enerji Sınıfı uzun süreli sterilizasyon sağlayabilir. Güvenli ve çevre dostu olma gibi özelliklerinin yanında, renksiz ve kokusuzdur. Zehirli madde içermezler ve zararlı değildirler. Günümüzde, gümüş iyon teknolojisi yeni, mükemmel bir sterilizasyon teknolojisi olarak kabul edilmekte ve dünya çapında kullanılmaktadır. Flair bu sterilizasyon teknolojisini geliştirerek, gümüş iyonlarını klimanın filtrelerine yerleştirmiş ve bu sayede bu filtrelere belirgin, uzun süreli sterilizasyon kabiliyeti vermiştir.

Evinizde, klimanızın karşısında rahat bir nefes alırken, cebinizi yakan fiyatları düşünmek zorunda kalmak istemiyorsanız, bu ayın klima taksidini ya da elektrik faturalarını düşünerek canınızı sıkmak istemiyorsanız, Baymak Inverter klimalar tam size göre! Baxi inverter klimanızı ucuza temin edeceğiniz gibi, alacağınız klima cep dostu olacağı için, klima keyfini sonuna kadar yaşayabiliyorsunuz.

 

Baymak Klima

Baymak Klima Satış

Baymak Klima Satış Noktaları

Baymak Klimalar

Baymak Elite Klima

Baymak Split Klima

Baymak

Baymak Satış Noktaları

               

Sosyal Medyada Bizi Beğenin