Menu
Categories
 
Baymak Üflemeli Brülörlü Çelik Kazan

Baymak Üflemeli Brülörlü Çelik Kazan

 

 

baymak multiblock uflemeli celik kazan

 

 

Baymak kullandığı teknolojilerde hep ileriyi hedeflemektedir. Merkezi sistem ısıtma grupları içinde yer alan Baymak Multibloc Üflemeli Brülörlü Çelik Kazan sistemli kazanlarda düşük sıcak su teknolojisi ile yüksek ısı verimi sağlanmaktadır. Oldukça ekonomik bir yapı elde edilmektedir. Gaz ile kullanıldığında 48 derecede, motorin ile kullanıldığında 38 derecede su sıcaklığı ile kullanılabilir. Doğa dostu yapısı 3 tam geçişli kazanı sayesindedir. Termomix yapısı ile yoğuşmasız çalışma sağlar. Çift katmanlı davlumbaz sayesinde sessiz çalışma ve az ısı kaybı sağlanır.

Kazan kapağı iki yöne açılabilir şekilde ayarlanmıştır. Çift fitil teknolojisi ile üflemeli brülörlü cebri çelik kazan tam sızdırmazlık sağlar. İzolasyonlu olan çelik kazan yüksek sıcaklıklara da dayanıklıdır. Kazan yapısı ergonomiktir. Çift katmanlı ön kapak paneli bulunur. Sessiz çalışır, uzun ömürlüdür.

 

 

Özellikle merkezi sistemlerde oldukça kullanışlı olan üflemeli brülörlü (cebri) çelik kazan işyerlerinde ve apartmanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Özellikle baymak markasına olan güven tartışılamaz. Baymak 45 yılı aşkın sektöründeki lider konumu ile kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Kombi sektöründe oldukça önemli bir pazara sahip olan son teknoloji ürünlerini biz kullanıcılarla buluşturmaya devam ederken merkezi sistemleri de güvenle kullanılmaktadır.

 

Baymak Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahiptir. Ayrıca 70 ülkede aktif ihracat ve ticaret yapmaktadır. Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır. Kombi sektörünün öncü firmalarından olan baymak firması, ısıtma sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, su grubu, güneş enerji sistemleri, iklimlendirme sistemleri, yardımcı ekipmanlarda (radyatör panel gibi, genişleme tankları, aspiratör vb) gibi ürünlerde de sektörün önde gelen firmaları arasındadır.Baymak brülörlü çelik kazan merkezi sistem üflemeli kazanlarda son teknoloji ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

 

 

Yanma sistemleri brülörlü olarak gerçekleşen kazanlarda güvenli sızdırmazlık bulunur. üflemeli brülörlü çelik kazanlarda su ile çevrili kapalı bir yanma odası vardır. Yanma için gerekli hava içeri bir fan yardımıyla girer. Brülör ve yanma odası birbiri ile uyumlu çalışır. Gaz ateşlendiğinde başlangıçta yanma olayında normal değerlerin üzerinde bir sarsıntı meydana gelebilir bu sarsıntıyı önlemek için brülör önemlidir. Baymak kalitesi kazanlarda sorun yaşanmamaktadır. Merkezi olarak ısınmayı sağlarken bütçemizi düşünen fikirler üreten firma kullanıcılarına maksimum ısıyı minimum yakıtla sağlamaya çalışmaktadır. Hayatımızı kolaylaştırırken doğa dostu olması, merkezi sistem olması yakıt tasarrufu sağladığından faturalarımız daha az gelecektir.

Tabi başlangıçta yüklü bir fiyatı olan sistemin merkezi olması bu özelliği sayesinde geri dönüşümünden faydalanarak kısa sürede fiyat kendiliğinden amorti edilecektir. Uzun yıllar boyunca sağlıkla kullanmak istediğimiz sistemlerde güvenlik çok önemlidir. Markasına güvenen baymak firması son teknoloji ürünleri güvenilir standartlarda ce belgeleriyle bizlere sunmakta, satış sonrasında da yeterli servis ağları sayesinde yine biz tüketicilerin yanında olmaya devam etmektedir. Kullanıcısına her türlü desteği sağlayan firmalardan alışveriş yapmak her zaman biz kullanıcıların lehinedir. Malı bir kere satıp daha sonra parça desteği vermeyen firmalar asla güvenli değildir. Kendini her bakımdan kanıtlamış ileri teknoloji ürünler üreten firmamız baymak kullanıcısına parça desteği konusunda da en az 10 yıl boyunca bulundurma garantisi vermektedir.

Baymak üflemeli brülörlü çelik kazan  larda 2 Yıl ürün garantisi vardır. Kullandığımız her cihazda olduğu gibi son güvenlik önlemlerini alarak kazanlarımızı yetkili servislere bağlatmalı, bakımlarını zamanında yaptırmalı, her hangi bir tehlikeye mahal vermemeliyiz. Hayatımızı kolaylaştıran standartları bizlere ileri teknoloji ürünlerle sunan baymak firmasına yeterince güvenerek, ürettiği ürünleri sağlıkla kullanabiliriz.

 

 

Baymak Üflemeli Brülörlü Çelik Kazan

Baymak Üflemeli Brülörlü Çelik Kazan Fiyatları

 

 

Baymak M6 Multibloc 69.8 kW 60.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan                2,202.24 TL


Baymak M8 Multibloc 93 kW 80.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan                   2,736.00 TL


Baymak M10 Multibloc 115.6 kW 100.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan           3,003.83 TL


Baymak M15 Multibloc 174.4 kW 150.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan           3,714.24 TL


Baymak M20 Multibloc 232.6 kW 200.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan           4,413.12 TL


Baymak M25 Multibloc 290.7 kW 250.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan           4,972.80 TL


Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 40 Plus Fanlı (Pompasız)                        2,807.95 TL


Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 20 Plus Fanlı (Pompasız)                        2,225.97 TL


Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 60 Plus Fanlı (Pompasız)                      3,379.59


Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 80 Plus Fanlı (Pompasız)                        4,137.71 TL


Baymak Linyitomat 100 Fanlı Çelik Kazan                                             6,466.36 TL


Baymak Linyitomat 300 Fanlı Çelik Kazan                                             14,176.42 TL


Baymak Linyitomat 400 Fanlı Çelik Kazan                                            23,936.67 TL


Baymak Linyitomat 500 Fanlı Çelik Kazan                                           29,438.84 TL


Baymak Yakut 20  Kazan Gövde                                                            3,029.76 TL


Baymak Yakut 18  Kazan Gövde                                                            2,613.12 TL

 

Baymak 10 Elmas Üflemeli Motorin Brulörlü (Cebri) Kazan Paketi             6,339.84 TL

Sosyal Medyada Bizi Beğenin

*