Baymak Salon Tipi Split Klima

BAYMAK SALON TİPİ SPLİT KLİMA

baymak salon tipi split klima

 

Kendini kanıtlamış bir marka olan baymak salon tipi klimalarda da kullanıcısına son teknoloji ürünlerini sunmaya, kendini sürekli yenileyen teknolojileriyle birlikte devam ediyor. Baymak 24-fs 24000 btu/h salon tipi split klima işyerlerinde ve evlerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Özellikle geniş mekânlarda iyi sonuçlar vermektedir. 24000 Btu soğutma kapasitesiyle sıcak yaz günlerinde yeterli soğutma kapasitesine sahiptir. 26300 Btu ısıtma kapasitesiyle soğuk kış günlerinde yine tam bir kurtarıcı durumundadır. Ayrıca salon tipi split klimada özellik olarak ısıtma için ek bir rezistans bulunmaktadır. Baymak 24 fs salon tipi klimada da 6500 btu ısıtma kapasitesine sahip ek bir elektrikli rezistans bulunmaktadır.

 

Baymak salon tipi klima nın diğer özellikleri olarak R410A yeni nesil gazlı sistemleri, lcd ekranı sayesinde yapılan programlamaları, ayarlanan programların ve fonksiyonlarını derecelerini görebiliriz, saatte 2,3 litre nem alma kapasitesine sahiptir. Özel mikro işlemci sayesinde ortamın sıcaklığında değişme olmadan havanın nemini azaltır. Ortamdaki hava nemi azaltıldığında sağlıklı bir hava sirkülâsyonu sağlanmış olur. Anti bakteriyel filtresi sayesinde sigara dumanı, istenmeyen kötü kokuları gidererek konforlu bir hava sirkülâsyonu sağlar.

 

 

Salon tipi klimalar kullanıcısına, kullanış bakımından gayet rahat ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Baymak salon tipi split klima fiyatıpiyasada ortalama olarak 2900 TL civarında olup, sahip olduğu teknoloji sayesinde hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 24 fs salon tipi klimanın soğutma kapasitesi C sınıfı, ısıtma sınıfı ise E sınıfı olarak tasarlanmıştır. Soğutma kapasitesi 24000 Btu’dur. Soğutmada elektrik tüketimi ise saatte 2.70 kw dır. Isıtma kapasitesi 26300 ek rezistans olarak 6500 btu da elektrikli rezistansı bulunur. Gerek büyük işyerlerinde gerekse geniş salonu bulunan evler için gayet ideal olan kombi çeşididir. Baymak kalitesine ve teknolojisine son derece güvendiğimiz markalar arasında yer alıyor. 45 Yılı aşkın tecrübesi ve kendini her yıl yenileyen teknolojisi sayesinde kullanıcılarını rahat ettirmeye devam ediyor. Hollanda firması olan baymak firması Japon teknolojisini de klimalarında kullanarak sessiz çalışan klimalar üretmektedir.

 

Baymak Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahip Avrupa’nın 3. Dev firmasıdır. Ayrıca 70 ülkede aktif ticaret yapmaktadır. Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır. Klima sektörünün öncü firmalarından olan baymak firması, ısıtma sistemleri, su grubu, güneş enerji sistemleri, iklimlendirme sistemleri (klimalarda), yardımcı ekipmanlarda (radyatör panel gibi, genişleme tankları, aspiratör vb) gibi ürünlerde de sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Tanınmış firmalara olan güvenimizi sarsmadan son teknolojilere göre ürettikleri ürünlerle ilerlemeye devam eden baymak firması 45 yıldır kendi yolunda ilerlemektedir. Baymak ürünlerinin teknolojisine ve kalitesine son derece güvenerek klimaları konusunda kullanıcısına 7 yıl boyunca cihaz ve kompresör garantisi vermektedir.

 

Salon tipi split klimalar kullanıldıkları mekâna gayet rahat bir hava akımı sağlamakta panelleri sayesinde hava akışını aşağı yukarı sağ ve sola doğru istediğiniz doğrultuda cihazınızı çalıştırabilir, yüksek verim elde edersiniz. Klimanın direkt güneş ışığından ve cereyandan korunması sağlıklı çalışması bakımından önemlidir. Ayrıca içinde bulunan filtrelerin en az 2 haftada bir temizlenmesi gerekir. Filtrenin temizlenmediği durumlarda klima daha çok elektrik harcayacak ayrıca klimanın performansının düşmesine neden olacaktır. Oda içerisinde bulunan ısı kaynaklarının klimamızın çok yakınında bulunmaması gerekir. Klimamızı ayarlarken ne çok yüksek sıcaklık nede çok düşük sıcaklık seviyelerini kullanmalıyız. Uygun dereceyi ayarlamak hem sağlığımızı korumamız açısından hem de elektrik sarfiyatı açısından son derece önemlidir.

 

Baymak Salon Tipi Klima

Baymak Salon Tipi Split Klima

Baymak Salon Tipi  Klima Fiyatları

 

Baymak 24 FS Salon Tipi Split Klima (Montaj Dahil) 2.772,69 ₺
Baymak 48 FS Salon Tipi Split Klima (Montaj Dahil) 4.061,43 ₺
Sosyal Medyada Bizi Beğenin