Baymak Premium Duvar Tipi Split Klima

BAYMAK PREMİUM DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA

 

Baymak Premium Duvar Tipi  Split Klima
Baymak 45 yılı aşkın tecrübeye sahip bir Hollanda firmasıdır. Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahip Avrupa’nın 3. Dev firmasıdır. Ayrıca 70 ülkede aktif ticaret yapmaktadır. Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır.

 

Klima sektörünün öncü firmalarından olan Baymak firması, split klima, duvar tipi klimalarda sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Premium inventer duvar tipi klima, sahip olduğu inverter tipi kompresör sayesinde bulunduğu ortamdaki sıcaklığı kendi algılayabilmekte bu sayede son teknolojisi ile on-of çalışan klimalara nazaran daha az elektrik tüketmektedirler. Premium 18-chs inverter, klimalarda A enerji sınıfı ısıtma ve yine A enerji sınıfı soğutma özelliklerine sahiptirler. İnverter kompresörü sayesinde elektrikten tasarruf eder. Baymak Premium Duvar Tipi  Split Klima uzaktan sıcaklık algılayabilen kumandası sayesinde sıcaklık arttığında veya düştüğünde kendiliğinden çalışır. İyonizer teknolojisi ile ferahlatıcı hava sirkülâsyonu sağlar. Dijital ekranı ve ortam sıcaklığını ölçebilen uzaktan kumandası sayesinde rahat bir kullanım sunar. 3 lü filitreleme sistemi, nem alma kapasitesi, 24 saat boyunca programlanabilme özellikleri sayesinde kullanıcısına gerçekten mükemmel bir kapasite ile kullanım sağlar.
Son teknoloji sayesinde Premium inverter 18000 btu klimalar son derece sessiz çalışmakta, heat pump sistemi sayesinde yüksek ısı performansı sağlamaktadır. Ayrıca 3 fan ısı kademesi, sıcaklığı ayarlayabilen fan kontrolü sistemi, uyku modu, kolay temizlenebilir ön paneli, otomatik çalıştırma modu, ısıtma konumunda sıcak başlangıç yapabilmesi, buz çözme özelliği gibi kullanıcısına son derece rahat bir kullanım ve 7 yıl garantisi sayesinde uzun yılar sorunsuz kullanma özelliklerini bir arada sunmaktadır. Yaz sıcaklarında yeterince tedbirli olmak gerekir. Premium inverter 12000 btu klimalar fiyatı bakımından tüketiciye biraz daha uygun fiyat sunmakta elektrik tasarrufu yönünden, ısıtma ve soğutma motoru yönünden biraz daha az enerji harcamaktadır. Sizin kullanacağınız bölümde istediğiniz sıcaklık veya soğukluk kapasitesini rahatlıkla karşılayacağına inanıyorsanız fiyat bakımından biraz daha düşük olan yine inverter teknolojisiyle üretilmiş klimayı rahatlıkla tercih edebilir, hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.
Baymak teknolojisine güvendiğimiz markalar arasında üst sıralarda yer alıyor. Evlerimizde, iş yerlerimizde güvenle uzun yıllar boyunca kullanacağımız ürünlerin servis ve servis sonrası hizmetlerininde bizleri tatmin edecek düzeyde iyi olması gerekir. Baymak özellikle bu konuda da ön plana çıkan firmalarımız arasında yer alıyor.

 

 

Ürettiği malın kalitesine özellikle güvenen firma olması 7 yıl cihaz ve motor garantisi vermesi nedeniyle gerçekten birçok firmadan üstün olduğunu ispatlıyor. Klimalarımızın bakımlarını zamanında yaptırmalı, sorun yaşamadan uzun zaman kullanmak istiyorsak, yetkili servislerini tercih etmeliyiz. Bu konuda gerekli hassasiyeti gösteren tüketici her zaman cihazını verimli ve güvenli şekilde kullanım rahatlığına kavuşuyor. Sizlerde Baymak firmasını tercih edebilir, 3 lü filitreleme özelliği sayesinde, klima ürünlerinde ayrıca küf ve mantarı önleyen, sigara kokusu gibi istenmeyen kokuları yok ederek kullanıcısına maksimum konfor sağlayan teknolojiyi kullanabilirsiniz.

 

 

Baymak klimalar    da tüketiciyi hem satın alma aşamasında ekonomik fiyatları sayesinde, hemde kullanma aşamasında elektriği az kullanan teknolojisi sayesinde rahatça tercih edebilirsiz. Hayatımızı kolaylaştıran, yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan vücudumuzu dengede tutarak sağlığımızı korumaya yardımcı olan, kış aylarında ise soğuklardan biz maksimum derecede ısıtarak yine hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler sayesinde kendini kanıtlayan baymak firmamız son derece güvenilirdir. Satışından sonrasında verdiği 7 yıl garanti sayesinde hep kullanıcının yanında olan firma satış sonrasında yedek parça konusunda da 10 yıl garanti vermektedir. Her zaman yenilikçi teknolojiler sunan firma bizlere rahat kullanım konusunda gerekli desteği sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin

Bir Cevap Yazın