Baymak Multiblock Üflemeli Çelik Kazan

Baymak Multiblock Üflemeli Çelik Kazan

 

BAYMAK MULTIBLOC ÜFLEMELİ BRÜLÖRLÜ(CEBRİ) ÇELİK KAZAN

baymak multiblock uflemeli celik kazan.fw
Baymak firması birçok alanda olduğu gibi merkezi ısıtma sistemleri çelik kazanlarda ileri teknolojiyi biz kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hayatımızı kolaylaştıran son teknoloji ürünleri bizlere sunmaya devam ediyor. Baymak 45 yılı aşkın sektöründeki lider konumu ile kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Kombi sektöründe oldukça önemli bir pazara sahip olan son teknoloji ürünlerini biz kullanıcılarla buluşturuyor.

 

Baymak Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahiptir. Ayrıca 70 ülkede aktif ihracat ve ticaret yapmaktadır. Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır. Kombi sektörünün öncü firmalarından olan baymak firması, ısıtma sistemleri, su grubu, güneş enerji sistemleri, iklimlendirme sistemleri, merkezi ısıtma sistemleri, yardımcı ekipmanlarda (radyatör panel gibi, genişleme tankları, aspiratör vb) gibi ürünlerde de sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Durum böyle olunca hayatımızı kolaylaştıran ürünleri sadece baymak markası altında rahatça bulabiliyoruz. Satış ve sonrasındaki desteklerinden faydalanabiliyoruz. Çelik kazan ürünlerde de gelişmiş teknolojisi sayesinde baymak multibloc ürünlerini rahatlıkla tercih edebiliriz.
Merkezi ısıtma sistemlerini oluşturan üflemeli brülörlü cebri çelik kazanlar özellikle toplu ısıtma sistemi kullanan binalarda güvenle kullanılabilir. Düşük sıcak su teknolojileriyle yüksek verim sağlarlar. 60-80 derece gibi düşük sıcaklıklarda bile yüksek verim elde edilir. 3 Geçişi vardır ve çevre dostudur. Termomix teknolojisi ile yoğuşmasız çalışmaya sahiptir. Sessiz çalışırlar, uzun ömürlüdürler, ergonomik dizayna sahiptirler. Çift katmanlı ön kapak sayesinde düşük ısı kaybı yaşanır. Çift fitilli olduğundan sızdırmazlık sağlar. İki yöne açılabilen kazan kapağı mevcuttur. Ergonomik yapısı ile her odanın kapısından rahat geçme özelliği vardır. Baymak multiblok üflemeli brülörlü çelik kazanlarda su ile çevrili kapalı bir yanma odası vardır. Yanma için gerekli hava içeri bir fan yardımıyla girer. Brülör ve yanma odası birbiri ile uyumlu çalışır. Gaz ateşlendiğinde başlangıçta yanma olayında normal değerlerin üzerinde bir sarsıntı meydana gelebilir bu sarsıntıyı önlemek için brülör önemlidir.
Baymak multibloc üflemeli brülörlü cebri çelik kazanlar kullanıcılarına maksimum ısı rahatlığını minimum fiyatlarla sağlayabilmektedir. Doğalgaz ve Lpg ile çalışabilmektedir. Ayrıca motorinle de kullanılabilmektedirler. Garanti süresi 2 yıldır. Baymak teknolojisine güvenmektedir. Satış sonrası teknik servisleri oldukça yaygın olduğundan her hangi bir sorunla karşılaşıldığında gerekli desteği sağlayabilmektedirler. Baymak markasının kalitesine olan güvenirliği sayesinde oldukça yaygın şekilde tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran ürünleri ekonomik fiyatları ile piyasaya süren baymak firması son teknoloji ile ürettiği ürünleri ayrıca bir çok model ile karşımıza çıkarmaktadır.

 

Kullanışı en uygun olan ürünü seçmek bizim yararımıza olacaktır. Baymak Multiblock Üflemeli Çelik Kazan Firmasından Bu konuda  satıcılardan da yardım alabiliriz. Uzman bir görüş almak her zaman daha iyi olacaktır. Uzun yıllar sorunsuz kullanmak istediğimiz ürünlerin bakımlarını zamanında yaptırmak da verimli kullanma konusunda bizlere oldukça yardımcı olacaktır. Kendini kullanıcısına kanıtlamış olan baymak firması son teknoloji ürünleriyle çelik kazanlarda da kullanıcısına en verimli cihazları sunmaya devam ediyor. Bizler hayatımızı kolaylaştıran cihazların hem güvenilir hem kullanışlı hem de insan sağlığına zarar vermeyen doğa dostu olmalarını tercih ederiz. Baymakta bu konuda bizleri desteklemeye son teknoloji ürünlerini doğa dostu olarak en minimum gazla en yüksek enerjiyi sağlama konusunda hayat standartlarımızı yükseltmeye devam ediyor. Çelik kazanların fiyatı merkezi  sistemde olacağından toplu konutlarda oldukça fazla daire bulunduğundan daire başına bölünecektir. Bu sayede kişi başına maliyet düşecektir. Gerekli ısınmayı baymak multibloc ile minimum ücretle sağlayabilir merkezi sistemin avantajlarından kolayca yararlanabiliriz.

 

Baymak Multiblock Üflemeli Çelik Kazan

Baymak Multiblock Üflemeli Çelik Kazan Fiyatları

Baymak M6 Multibloc 69.8 kW 60.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan                2,202.24 TL
Baymak M8 Multibloc 93 kW 80.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan                   2,736.00 TL
Baymak M10 Multibloc 115.6 kW 100.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan           3,003.83 TL
Baymak M15 Multibloc 174.4 kW 150.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan           3,714.24 TL
Baymak M20 Multibloc 232.6 kW 200.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan        4,413.12 TL
Baymak M25 Multibloc 290.7 kW 250.000 kcal/h 3 Geçişli Kazan         4,972.80 TL
Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 40 Plus Fanlı (Pompasız)                      2,807.95 TL
Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 20 Plus Fanlı (Pompasız)                      2,225.97 TL
Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 60 Plus Fanlı (Pompasız)                      3,379.59
Baymak Linyitomat Katı Yakıtlı 80 Plus Fanlı (Pompasız)                    4,137.71 TL
Baymak Linyitomat 100 Fanlı Çelik Kazan                                                6,466.36 TL
Baymak Linyitomat 300 Fanlı Çelik Kazan                                             14,176.42 TL
Baymak Linyitomat 400 Fanlı Çelik Kazan                                            23,936.67 TL
Baymak Linyitomat 500 Fanlı Çelik Kazan                                           29,438.84 TL
Baymak Yakut 20  Kazan Gövde                                                               3,029.76 TL
Baymak Yakut 18  Kazan Gövde                                                                2,613.12 TL

Baymak 10 Elmas Üflemeli Motorin Brulörlü (Cebri) Kazan Paketi  6,339.84 TL

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin

Bir Cevap Yazın