Baymak Monoblock Pompa

Baymak Monoblock Pompa

baymak-monoblock-isi-pompasi

 

HAVA KAYNAKLI ISI POMPASI – MONOBLOCK

Hava kaynaklı ısı pompası derken neden bahsettiğimize kısaca değinmek gerekirse ısı pompası nedir? Açıklamasının yapılması gerekir. Isı pompası dışarıdan verilen uygun enerjiyi ortamda bulunan ısıdan da faydalanılarak ısının başka bir ortama aktarılması işlemidir. Bu aktarma işlemi cihazlarla meydana gelir bu cihazlara hava kaynaklı ısı pompası adı verilir. Isı pompası ürünleri ile ısıtma, soğutma, kullanım için sıcak su elde edilir. Isı pompaları soğutma prensibi ile çalıştığından, tüketilen enerji miktarı çok az olmakta bu sayede doğal bir enerji kaynağı kullanılmaktadır. Ortak kullanım alanları olan binalarda, konutlarda ve uygulandıkları alanlarda düşük enerji harcayarak maksimum tasarruf sağlayarak ısıtma, soğutma gibi faaliyetleri sorunsuz olarak gerçekleştirirler.

Isı pompaları hava koşullarından etkilenmez her türlü hava faaliyetinde yağmur, kar, güneş vb. sorunsuzca çalışırlar. Cihazların kurulumu oldukça basit olup büyük binalarda üzerlerinde kurulu başka cihazlar var ise dahi onlarla uyumlu olarak entegre edilerek çalışabilir. Konforlu bir kullanım sağlar. Oldukça güvenli olan sistem binaların çatılarına kurulmakta hava kirliliği, gaz kaçağı, zehirlenme, patlama gibi her hangi bir sorunla karşı karşıya kalınmadan güvenlice kullanılabilecek ünitelerdir.

Baymak son derece güvenli olan sistemlerin çalıştırılmasında, teknolojisinde tam olarak kullanıcısına marka güvencesi vermektedir. Monoblock hava kaynaklı ısı pompası sayesinde son derece az enerji ile yüksek verimlilik elde edilebilmektedir. İş yerlerine kurulduklarında düşük enerji tüketimi sayesinde son derece verimli sonuçlar elde edilir, bütün uygulama yerlerinde enerji tasarrufu sağlanmış olur. Enerji tüketimi az olduğundan işletmelerin ödedikleri maliyetlerin azalmasına neden olur. Hava kaynaklı ısı pompası doğa dostudur. Kullanıldıkları bölümlerde herhangi bir sorun yaratmazlar.

 

Monoblock fiyatları kullanıldıkları metrekarelere göre farklı fiyatlandırmalara sahiptirler. En uygun monoblock fiyatını şöyle bir örnekle açıklarsak yerden ısıtmada 90 m² radyatörde 60 m² olan için yaklaşık fiyatı 12000 TL’dir. Düşük bir maliyete sahip olmamakla birlikte monoblok sistemlerin sonradan geri dönüşümü kullanıcılarına yaşattığı rahatlıkla düşük faturalarla olmaktadır. Kurulumu bakımından oldukça masraflı sistemler olmasına rağmen fiyat olarak her ne kadar yüksekte olsalar geri dönüşümde oldukça tasarruflu olduklarından özellikle büyük alanlarda tercih edilebilirler, merkezi binalarda, işyerlerinde tercih edildiklerinde fiyatı daire veya binada bulanan işyeri vb. bölümlere paylaştırılacağından bütçeleri sarsmayacak, daha sonraki dönemlerde ise kullanım rahatlığı sağlayacaktır.

 

Bu demirbaş ürünleri satın alırken, kullandıkları malzemelere, içlerinde bulunan teknolojiye, yaygın servis ağına dikkat ederiz. Uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanmak isteriz. Hava kaynağı enerjisi, az miktarda elektrik enerjisi ve ısı enerjisinin birleşimi ile düşük maliyet sağlar. Baymak marka hava kaynaklı ısı pompaları satın alındıktan sonra mutlaka kendi yetkili servislerinde kurdurulmalıdırlar. Bu sayede garantileri devam edecektir. Kullanım Kılavuzunu ve yetkili kişilerden kullanım tavsiyelerini iyice öğrenmeli bu şekilde cihazlarımızı sorunsuzca kullanmalıyız. Bu tür cihazlar elektrik kesintilerinde, havanın aşırı sıcaklarında, şimşek çakması gibi durumlarda etkileniyor. Bu durumlar meydana geldiğinde cihazlarımızı manüel olarak kapatabiliriz. Her hangi bir arıza durumunda ise mutlaka servislerden gerekli bilgileri edinmenizi öneririm.

 

Hava kaynaklı ısı pompaları az enerji ile çalışıp, ihtiyaçları maksimum karşılamaktadır. Doğa dostu bir kurulum olduğundan çevreye zarar vermediğinden dolayı özellikle binalarda, işyerlerinde merkezi sistem olarak tercih edilmesi yararımıza olacaktır. Hayatımızı kolaylaştıran ürünlere imzasını atan baymak son teknoloji ürünleri sayesinde yine biz kullanıcıların yanında ve satış sonrası hizmetleri ile daha sonraki dönemlerde kullanıcısına destek olmaya kendini ve teknolojisini uzun yıllar olduğu gibi devam ettiriyor.

 

 

Baymak Monoblock Pompa

Baymak Monoblock Isı Pompa

Baymak Monoblock Pompa Fiyatları

DAB Pompa
Baymak Dab Atık Su Pompaları
Baymak Dab Drenag
Baymak Dab Feka
Baymak Dab Grinder
Baymak Dab Aşırı Sessiz Pompa
Baymak Dab Bahçe Sulama Pompası

Baymak Dab Çok Kademeli Pompa
Baymak Dab Dalgıç Pompa
Baymak Dab Domestik Pompa
Baymak Dab Emiş Kabiliyetli Pompa
Baymak Dab Endüstriyel Tip Pompa
Baymak Dab Enjektörlü Pompa
Baymak Dab Euro Serisi Pompa
Baymak Dab Frekans Konvektörlü Pompa

Baymak Dab Periferik Pompa
Baymak Dab Santrifüj Pompa
Baymak Dab Sirkülasyon Pompası

Baymak  Dab Pompa Satış

 

Baymak Dab Va 35/130 M Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompası 58.00 EUR (Kdv Dahil)

Baymak Dab Va 25/130 M Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompası  82.00 EUR (kdv Dahil)

Baymak Dab Va 25/130 M Islak Rotorlu Sirkülasyon Pompası 82.00 EUR (KDV Dahil)

 

 

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin