Baymak Merkezi Isıtma Sistemi

Baymak Merkezi Isıtma Sistemi

baymak kazan

BAYMAK MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ NEDİR?
Merkezi ısıtma sistemleri özellikle yeni yapı binalarda çok katlı ve çok daireli apartmanlarda, işyerlerinde, fabrikalarda bir kazan vasıtasıyla bir bölümden ısıtmanın yapılması ve birçok bölüme ısının dağıtılması şeklinde olup, ısının ise %30 civarı tasarrufunu sağlayan sistemler olarak karşımıza çıkıyor. Merkezi ısıtma sistemleri kullanıcıları eğer bir dairede bu sistem kullanılıyorsa, kullandıkları bölümler için bir pay ölçer sayesinde tükettikleri enerji yakıtları kadar bedel ödüyorlar. Bu sayede kullanmadıkları bölüm ve odalar için enerji tüketimi yapmadıklarından dolayı ve tüketimlerini çok sıcak seviyelerde ve az sıcak kullanmaları derecelerine göre de fiyatlandırmalar faturalarına yansıyor. Oldukça kullanışlı olan bu yöntem sayesinde faturalarda enerji tasarrufu sağlandığından daha az yakıt parası ödeniyor. Aynı sistemde sıcak su kullanımı da var. Üstelik kullanılan miktara göre yine belirli tutarlar olarak faturalarımıza yansıyor. Herkes kullandığı tutarı ödüyor. Merkezi ısıtma sistemlerinde kendini kanıtlamış markalardan biri olan baymak, merkezi ısıtma sistemleri konusunda gelişmiş teknolojiyi kullanıcılarıyla buluşturuyor. Bu teknolojiyi biz kullanıcılara sağlanırken, baymak merkezi ısıtma sistemi nedir? Sorusu aklınıza takılabilir.

Merkezi olarak ısıtma sistemlerinin öncülüğünü yapan baymak firma olarak kendini kanıtlamasına rağmen ayrıca merkezi ısıtma sistemi yönetmeliği kapsamında kullanıcılarına kaliteli hizmetini sağlıyor. Peki, merkezi ısıtma sistemi yönetmeliği nedir? Sorusu aklınıza takılabilir. Bu yönetmelik mevcut ya da yeni binaların, bir den fazla bağımsız bölüme sahip olmaları durumunda, merkezî ya da bölgesel ısıtma ve sıhhî su sistemli olarak tasarlanmış, ısıtma ve sıhhî sıcak su giderlerinin, bağımsız bölüm olarak tüm kullanıcılarına paylaştırılmasına, ilişkin usul ve esasları içermektedir.

 

Sonuç olarak binalarda ve bağımsız bölümlerinde enerjinin verimli şekilde kullanılmasını amaçlamış olan sistem kullanıcıyı rahatlatma amacını güder. Merkezi ısıtma sistemi kanunu da bu çerçevede gündeme taşınmış ve binalarda enerji verimliliğinin sağlanması amacıyla 05.12.2008 tarihinde kabul edilmiştir. Merkezi ısıtmayı kullanan binaların bazı bölümlerinde ısıtmanın tam olarak sağlanamadığı, bazı bölümlerinde ise gereğinden fazla ısıtma olduğu görülmüş ve bu sorunların ortadan kaldırılması ve her kullanıcının tükettiği enerji kadar fatura ödemesi amacıyla 2 Mayıs 2012 tarihinden itibaren 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ile ısı pay ölçer kullanımı her merkezi sistem ile ısınan binalarda zorunlu hale getirilmiştir.
Baymak merkezi ısıtma sistemleri konusunda güvenilir markalardan biri olmasının yanı sıra müşteri memnuniyetini de her zaman önde tutan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılarına her türlü teknik desteği, zamanında sağlaması sayesinde her hangi bir problemle karşılaşılması durumunda bile sorunlar hemen çözüm bulmaktadır.

 

Eyüboğlu Isı Gaz Dağıtım Paz. San. ve Tic. LTD. ŞTİ İstanbul Anadolu yakasında bulunup, baymak markasının öncü olarak satışını ve teknik olarak her konuda müşteri memnuniyeti sağlayan çeyrek asrı geçen tecrübe sahibi bir firmadır. Firma baymak markasına güvenmiş ve müşterilerini de bu çerçevede sattığı ürünler ve yeni teknolojilerle buluşturmaya devam etmektedir.

 

Eyüboğlu ısı gaz sistemleri kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlarken yaygın servis ağı ile baymak firmasının da ürün satışlarını ve teknik servis hizmetlerini maksimum kalitede devam ettirmesine yardımcı olan bir firmadır. Sizlerde satın almış olduğunuz baymak ürünlerinde ve teknik servis hizmetlerinde Eyüboğlu ısı gaz sistemleri ltd. Şti’ni rahatlıkla tercih edebilir, hem baymak kalitesini evinizin ve işyerinizin rahatlığı için tercih edebilir, uygun fiyat prensiplerinden, kaliteli hizmet anlayışından ve tecrübeli teknik personelinin kaliteli hizmetinden faydalanabilirsiniz. Alacağınız ürünlerde sıkıntı yaşamadan rahat kullanım sağlayan baymak, güvenilirliğiyle de kendini kanıtlamıştır.

 

Baymak Merkezi Isıtma Sistemi

Merkezi Isıtma Sistemi

Merkezi Isıtma Sistemi Fiyatları

Detaylı BİLGİ ALMAK İÇİN :

0216 370 37 53

www.eyuboglukombi.com

Sosyal Medyada Bizi Beğenin