Baymak Kombi

 

 

Kombi sistemleri,  ısınma ve su ihtiyaçlarını karşılayan sistemlerin başında gelmektedir.  Yüksek performanslı kombiler hayatınızı kolaylaştıracak ve size sorun çıkartmayacaktır. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran Baymak Kombi, kullanıcılarına yepyeni teknolojileri uygun fiyatlara sunmakta ve kendini daima geliştirmektedir.  Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Baymak Kombi, sizlerle çıktığı bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek, gücünü artırmak ve yeni teknolojileri ışık hızında Türkiye’ye getirebilmek için 2013 yılında, Hollandalı BDR Thermia gibi güçlü bir şirket grubu tarafından satın alınmıştır.
Tuzlada bulunan büyük üretim tesisleri ile kendi üreticiliğini yaparak kullanıcılarından tam not almaktadır. Servis hızı kullanıcıları tatmin etmekle birlikte, yedek kombi parçaları da en uygun fiyatlara Baymak’ tan alınmaktadır.

 

Baymak İDEE Yoğuşmalı Kombi teknolojisini Türkiye’ye ilk getiren kuruluştur ve böylece yoğuşmalı kombi sektöründe öncü adımlar atmış, pazar kapasitesini eşsiz bir büyüklükte artırmıştır. Bu yenilikle kombi ağırlıklarını daha da hafifleştirmiş ve kullanımını kolay hale getirmiştir. Aşırı ısınmaya karşı şikayette bulunanlar artık Baymak Kombi ayrıcalığı ile emniyet sisteminden yararlanacak ve aşırı dış yüzey ısınmalarını önleyecektir.

 

Alanında lider bir firma olan Baymak Kombi, Kombi sistemlerinde geliştirdiği model çeşitliliği ile her kitleden ihtiyaç sahibine seslenmektedir. Baymak kombiler  24 kw güçten 45 kw güce kadar çıkabilmekte ve müşterilerine farklı çözümler sunabilmektedir.
Baymak Kombi aynı gün içerisinde kombi değişimi yapabilmesi ile servis hızını kanıtlamıştır.  İgdaş’ tan sertifikalı olduğu gibi;  İgdaş onayını da aynı gün hallederek kullanıcılarına, vakitten kazanç sağlamaktadır. Kombi üreticiliği ve satışının yanında kombi montajını da sizlere sunan firması mevcuttur.  Vakitten ve nakitten kazanç sağlayarak kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, kombi değişimi için Telefon: 0216-370-37-53numarasından www.baymaksatisnoktalari.com/baymak kombi adresindeki İstanbul içi hizmetlerine ulaşabilir; Baymak Kombi alımı ve sorularınız için de 0507 577 71 71 – 0216 370 37 53 numaralarından iletişime geçebilir ve gerçek kombi keyfini yaşayabilirsiniz. Buradan http://www.eyuboglukombi.com/ adresine girerek kombi fiyatları kampanyalarından faydalanabilir, müşteri memnuniyetini esas alan hizmete;  kredi kartı ve kapıda ödeme imkanı ile sahip olabilirsiniz.

 

 

Baymak Kombi Satış

Baymak Kombi Satış Noktaları

Kombi Satış

Kombi Satış Noktaları

Baymak Ana Bayi

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin