Baymak İnverter Klima

Baymak İnverter Klima

 

 

baymak inverter klima

İnverter Nedir, Nasıl Çalışır?

Yaz gelmesiyle ihtiyaç duymaya başladığımız klimaları acaba nasıl seçmeliyiz? Televizyonda, radyoda, gazetede, internette ve aslında her yerde birçok klima markası ve modeli sıralanmaktadır. Son zamanlarda en çok duyduğuz da sanıyoruz ki ‘inverter’,’inverter özelliği’, ‘inverter teknolojisi’ kavramları. Peki, reklamlarda duyduğumuz inverter klima ne demek? Klimanın içerisinde bulunan ve hava üfleyen kompresörün ortamın ihtiyacına göre çalışma kapasitesini kendi kendine arttırması ve azaltmasıdır. Bu bir klima teknolojisidir. İnverter özelliği olmayan klimalar ortamı sürekli aynı kapasitede hava üfleyerek ısıtmakta ya da soğutmakta, bunu yaparken de ortam belli bir ısıya ulaştığında klima otomatik kapanmakta, ortamın ısısı düştüğünde ise otomatik açılmaktadır. İnverter klimalar ise içerdiği teknoloji sayesinde hava üfleme işini otomatik olarak ortam ısısına göre ayarlayarak klimanın kapanıp – açılma gibi ek enerji gerektiren işlemlere ihtiyaç duymamasını sağlıyor.

İnverter Teknolojisinin Yararları:

İnverter özelliğine sahip bir klima çalışma hızını otomatik kendi ayarlayarak, enerji tüketimini azaltır ve diğer klimalara oranla senede %30 ila %40 arasında elektrik tasarrufu sağlar. Hassas ısı değişimlerini algılayarak ortamın aynı ısıda kalmasını daha verimli bir şekilde gerçekleştirir. Kompresöre kısa zamanlı sinyal göndererek, ortam ısısını diğer klimalara göre daha hızlı ısıtıp soğuturlar.

Elegant Inverter Klima Modelleri:

Baymak Inverter klimalar , konforunuzu arttırırken enerji tasarrufu da yaparak yatırım maliyetini fazlasıyla çıkartır.
Baymak split klimalar soğutma ve ısıtma gücünü sürekli olarak odadaki sıcaklığa göre ayarlar, gerekli oda sıcaklığına hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayarak sistemin harekete geçme süresini kısaltır ve bu sıcaklık elde edildikten hemen sonra sıcaklığın sabit tutulmasını sağlar.

ELEGANT 09 CHS / ELEGANT 12 CHS / ELEGANT 18 CHS / ELEGANT 24 CHS

ELEGANT  Inverter Klima :

Baymak  inverter klima sahip olduğu plasmacluster teknolojisi ile havaya negatif ve pozitif iyonlar yayar. Böylece havadaki kötü kokuları, zararlı mikroorganizmaları ve virüsleri ortadan kaldırır. . A+ enerji sınıfı ve üstün performanslı sharp inverter klimalar, H1N1 domuz gribi ve H5N1 kuş gribi virüslerinin etkisini %99 oranında azalttığı kanıtlanmıştır. Negatif iyonlar insan vücudundaki hücreleri canlandırdığı için bu sayede gün boyunca kendinizi daha rahat, taze ve enerjik hissedersiniz. Klimalar inverter teknolojisi ile minimum enerji tasarrufu ve yüksek performans sağlar.

Inverter Klima Modelleri:

15 milyon set satış rekoru ile dünyanın en çok satılan klima markası olma özelliğini elinde bulunduran Baymak Elegant Inverter Klima üstün teknik özellikli ürünlerinin tüm yetkili satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayacak Baymak Elegant Inverter Klima modellerini eksiksiz olarak sunan Baymak Elegant Klima satış merkezleri her zaman sizin için en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
Golden fin özelliği ile fark yaratan Elegant klimaların kendi kendini temizleme özelliği bulunmaktadır. Elegant Klima modelleri bu sayede son teknoloji ile geliştirilmiş filtre sistemleri ile sağlıklı hava oluşturmaktadır.
Üstün hava temizleme özelliklerini maksimum seviyede sürekli olarak sürdüren Midea klimalar sayesinde bulunduğunuz ortamdaki sağlığa zararlı mikroorganizmalar ve partiküller maksimum seviyede temizlenebilmektedir.
Baymak Klimalar, R410A soğutucu gaz kullanarak doğaya dost teknoloji ihtiva etmekte ve ozon tabakasına zarar vermeden çalışmalarını sorunsuz olarak devam ettirebilmektedirler.

 

Baymak Klima

Baymak Klima Satış

Baymak Klima Satış Noktaları

Baymak Klimalar

Baymak Elite Klima

Baymak Split Klima

Baymak İnverter Klima

Baymak

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin