Baymak Elite

Baymak Elite

 

baymak-baxi-klima

 

 

Kendini kanıtlamış olan Baymak firmasına ait son teknoloji ürünü klimalar hayatlarımızı kolaylaştırma da bizlere yarar sağlamaya devam ediyor. Özellikle ekonomik baymak elite klima fiyatları bakımından da kullanıcılarını zorlamıyor. Baymak elit 9000 modeli klimalarıyla yazın kavurucu sıcaklarında bizleri istediğimiz derecelerde soğutarak, yaşam kalitemizi arttırıyor. Ayrıca soğuk havalarda yine bulunduklarıortamın sıcaklık derecesini istediğimiz seviyeye getirerek rahat bir sıcaklaşma sağlıyor. Baymak yaklaşık yarım asırlık tecrübesiyle sektöründe öncü Hollanda firmasıdır. 70’i aşkın ülkeye ithalat ihracat yapmaktadır. Avrupa’da ise 3. Büyük şirket konumundadır. Büyümesi tercih edilmesi ile alakalıdır. Oldukça fazla kullanıcısı olan baymak firması fiyat bakımından tüketici dostudur.

 

 

Baymak baymak elite duvar tipi split klima A enerji sınıfı olup, ısıtma ve soğutma kapasitesine göre 4 farklı modelden oluşmaktadır. Soğutma kapasitesine göre 9000-12000-18000-24000 btu/h olarak üretilen baxi elit modeli ısıtma kapasitesi yönünden sırasıyla 9050-12000-19800-25590 btu/h olarak tüketicisine yeterli kapasiteyi sunmaya devam etmektedir. Tabi kullanacağımız yerin büyüklüğüne, ısıtacağımız bölümün veya soğutacağımız bölümün ne kapasiteyle çalışacağına bağlı olarak farklı kapasitede olanları tercih edebiliriz. Her türlü konfor sağlayacağı bir gerçektir. Fakat en verimli şekilde kullanmak için öncelikle ne istediğimizi bilmemiz gerekir.

 

Başta duvar tipi klima alırken soğutma ve ısıtma verimini düşünürken arada oluşan bir miktar fiyat farkı da split klimalarda hangi devirdeolanı tercih edeceğimizi, bize getirisini ve elektrik yönünden ne kadar daha fazla harcayacağını her yönden düşünerek tercihimizi güvenli bir şekilde satıcıdan da destek alarak yapabiliriz. Klima kullanıcıları sorunsuz bir şekilde klimalarını uzun yıllar boyunca kullanmak isterler. Tabi biz kullanıcılar sadece klimada değil bütün beyaz eşyalarda uzun yıllar sorunsuz kullanmak isteriz. Baymak bizlere yeterli satış ve satış sonrası desteği veriyor. Güvenle en az 7 yıl verdiği garantiye güvenerek gerek cihazda oluşabilecek gerekte kompresörde oluşabilecek arızalar için satış sonrası verdiği garantiden faydalanabiliriz. Ayrıca yedek parça temini içinde 10 yıl gibi zaman veriyor.

 

 

Gerekli satış sonrası kurulumunu, arıza v.b. durumlarda teknik servisinin yaygın olmasını tercih ettiğimiz baymak firmasında sorunsuzca bulabiliriz. Sadece satış yapıp, benim bu ürünle alakalı işim bitti diyen firmalarla kıyaslamamak gerekir ki baymak firması gerekli altyapıya sahip olduğundan tüketicinin her zaman yanındadır. Hayatımızı kolaylaştıracağız derken tabi zorlaştırmamak gerekir.

 

Baymak elit duvar tipi split klimada hava akış yönü için sabitleme butonu, iyon jeneratörü butonu, fan hızını güçlü veya düşük, otomatik veya yüksek kademelerde çalıştırabilme özelliği, sıcaklık ayar butonunu eksi veya artı yönünde ayarlayabilme, çalışma modu ayarıyla otomatik soğutma, nem alma, hava sirkülâsyonu, ısıtma ayarları yapılır. Saat ayarı butonu, uyku modu butonu, zaman ayarlama butonu, açma kapama butonu gibi gayet basit kullanımı gerektiren fakat bilinmesi gerekenleri gayet açık anlatan programlaması sayesinde hiçbir sorun yaşamadan rahatça cihazınızı kullanabilirsiz.

 

Cihazda oluşabilecek problemlerde garantisi sayesinde ücretsiz servisinden yararlanarak kolayca problemi en kısa sürede hallettirebilirsiniz. Biz tüketiciler özellikle bu elektrikle çalışan cihazlarda fazla elektrik tüketimi olanları tercih etmek istemeyiz. A sınıfı elektrik sarfiyatı özelliği olması nedeniyle cihazımızın elektrik tüketimi azdır. Fakat klimalarda hava filtresinin tıkanması ısıtma ve soğutma faaliyetini, tükettiği elektriği ve çıkardığı sesi etkiler. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için hava filtresini düzenli olarak 2 haftada bir temizlemeliyiz. Gayet basit olan bu işlemi kendimiz rahatlıkla yapabiliyoruz. Hava filtresini çıkartıp temiz bir bez yardımıyla silip tekrar yerine takıyoruz. Kullanma kılavuzundan da gerekli yardım rahatlıkla alınabilir.

 

 

Baymak Klima Satış

Klima Satış Noktası

Klima Satış

Klima Satış Noktaları

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin