Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima

Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima

 

baymak elite klima

 


Baymak elite duvar tipi klimalar son teknoloji ürünü olarak biz tüketicilerin kullanımına sunuldu. Kalitesini ve güvenirliğini kanıtlamış olan baymak markası split klimalarda son teknoloji ürünlerini kullanmaya devam ediyor. 7 Yıl garanti süresine sahip klimanın özellikleri son derece kullanışlı olduğunu kanıtlıyor. Yüksek verime sahip R4 A10 gazlı üretilen baymak klimanın dış görünüşü de çok modern bir teknoloji ile tasarlanmış, zarif ayna efektli düz dizayn kullanılmıştır. İyonizer teknolojisi sayesinde ferahlatıcı hava sirkülâsyonu sağlar(Ortamda oluşabilecek kötü kokuların, virüslerin ve bakterilerin yok edilmesini sağlar). Uzaktan kumandasının algıladığı ısıya göre klimanın çalışabilme özelliği bulunmaktadır.

 

Dijital ekranı(dijital ekran sayesinde ayarlanan sıcaklıkları ve fonksiyonları görebilirsiniz), ortam sıcaklığını lcd ekranı sayesinde uzaktan okuyabilen kumanda (Ayrıca kumandasında ortam sıcaklığını algılayabilen lcd ekran, karanlıkta parlayan fosforlu tuşlar, bakteri üretmeyen kaplamaya sahiptir.) 3 Lü filitreleme sistemi sayesinde küf, mantar gibi oluşumlarını önler, temiz sağlıklı bir hava sağlar. 9000 ve 12000 btu kapasitelerinde evaparatör temizleme fonksiyonu bulunur. Rotary kompresörü sayesinde sessiz çalışır. Yüksek ısıtma fonksiyonu bulunur. 24 Saat programlanabilme özelliği bulunur. Yüksek nem alma kapasitesi, havayı otomatik olarak yönlendirme sistemi bulunur. Fan kontrollü sistemi, otomatik çalıştırma modu, uyku modu, buz çözme özelliği, kolayca temizlenebilen ön panel ve filtre, ısıtırken sıcak başlangıç yapabilme modu, 3 fan hızı kapasitesi, 3 dakika güvenlik koruması gibi son teknoloji her türlü özelliği bünyesinde barındırır.

 


Baymak elite 12000 BTU duvar tipi split klima fiyat bakımından tüketicisinin yanındadır. A sınıfı elektrik sarfiyatı bakımından da oldukça ekonomiktir. Örneğin 4 ayrı Btu’su bulunan 9000-12000-18000-24000 elite modeli klimanın 9000 btu modeli soğutmada elektrik sarfiyatı 0,779 iken, 1200 btu olan modelinin elektrik sarfiyatı 0,997 dir. Baymak elite 12000 BTU duvar tipi split klima fiyatı ise yaklaşık 1100 TL iken, baymak elite 9000 Btu duvar tipi split klimanın fiyatı piyasada yaklaşık 1000 TL’dir. Sonuç olarak aradaki fiyat farkı çok az olmakla beraber tükettiği elektrik sarfiyatına ve bizim ihtiyacımızı hangisinin daha çok karşılayabileceğine bakmamız bizim son derece yararımıza olacaktır. Hayatımızı rahat bir şekilde sürdürebilmemiz açısından son derece faydalı olan klimaların satış sonrasında da her hangi bir problemle karşılaştığımızda veya bir yedek parça sorununda en azından tedarikini sağlayabilmemiz açısından yaygın servis ağı çok önem taşımaktadır.

 

 

Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima

Baymak markası son teknoloji klimalarla hayatımızı kolaylaştırmaya devam ederken, satış sonrası destekleriyle de, 10 yıl parça bulundurma garantisi ile de kullanıcısının her daim yanında olduğunu kanıtlamış bir firmadır. Son derece estetik göze hitap eden ürünlerle, kullandıkları son teknolojilerle kendini ispat etmiş olan Hollanda firması, Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahip Avrupa’nın 3. Dev firmasıdır. Ayrıca 70 ülkede aktif ticaret yapmaktadır. Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır.

 

Klima sektörünün öncü firmalarından olan baymak firması, ısıtma sistemleri, su grubu, güneş enerji sistemleri, iklimlendirme sistemleri ( klimalarda), yardımcı ekipmanlarda (radyatör panel gibi, genişleme tankları, aspiratör vb) gibi ürünlerde de sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Tanınmış firmalara olan güvenimizi sarsmadan son teknolojilere göre ürettikleri ürünlerle ilerlemeye devam eden baymak firması 45 yıldır kendi yolunda ilerlemektedir. Baymak ürünlerinin teknolojisine ve kalitesine son derece güvenerek klimaları konusunda kullanıcısına 7 yıl boyunca cihaz ve kompresör garantisi vermektedir. Sizde herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız baymak firmasını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima Fiyatları

Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima Fiyat Listesi

 

Baymak Elite 09 CHS Duvar Tipi Split Klima (Montaj Dahil)

961,28 ₺

Baymak Elite 12 CHS Duvar Tipi Split Klima (Montaj Dahil)

1.072,43 ₺

Baymak Elite 18 CHS Duvar Tipi Split Klima (Montaj Dahil)

1.736,34 ₺

Baymak Elite 24 CHS Duvar Tipi Split Klima (Montaj Dahil)

2.111,84 ₺

Baymak Klima Satış

Klima Satış Noktası

Klima Satış Klima Satış Noktaları

Sosyal Medyada Bizi Beğenin