Baymak Elegant Duvar Tipi Split Klima

 BAYMAK ELEGANT DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA

elegant klima

 

Sektörünün öncü firmalarından olan baymak son teknolojiyi tasarladığı ürünlerde kullanarak yeniliklere imzasını atmaya devam ediyor. Özellikle elegant serisinde karşımıza çıkan birkaç detay duvar tipi klimalarda yine fark yaratan özellikleri barındırdığını ortaya koyuyor. Split klimalarda yeni nesil inverter elegant serisi 7 yıl garanti süresinin yanında Avrupa’da 2013 yılında kabul edilmiş sezonsal verimlilik standartlarına uygunluk açısından, Avrupa’dan sonra 2014 yılında Türkiye’de baymak elegant duvar tipi klimalarda uygulanmaya başlanmıştır.

 

Baymak elegant duvar tipi klima  larda sezonsal enerji tipi soğutmada ve ısıtmada A sınıfı olarak tasarlanmıştır. En yeni teknolojiyi bünyesinde barındıran baymak firması kaliteden ödün vermeden kullanıcısının yanında olmaya devam ediyor. Üretmiş oldukları teknolojik ürünlere vermiş oldukları 7 yıllık garanti ise sektöründe olmayan bir ayrıntı olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Garantisi üretmiş olduğu ve satmış olduğu ürünlerin güvenirliği konusunda hassasiyet taşıdıklarının kanıtı olduğundan, ayrıca yaygın servis ağı sayesinde, satıştan sonraki dönemlerde kullanıcının devamlı yanında olduğunun kanıtıdır. Tüm kullanıcılar son teknolojiyi kullanmak isterler fakat her hangi bir sorunla da karşılaşmak istemezler. Çünkü aldığımız ürünü uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanmak isteriz. Baymak kullanıcısına sattığı son teknoloji ürünler yanında 7 yıl gibi uzun bir süre verdiği garanti sayesinde kendini kanıtlayan bir firmadır.
Her teknolojik ürünün bir fiyatı olduğu gibi baymak elegant duvar tipi split klima fiyatı piyasada yaklaşık olarak 1500 TL den başlamaktadır. 24 Saat programlanabilme özelliği bulunur. Yüksek nem alma kapasitesi, havayı otomatik olarak yönlendirme sistemi bulunur. Fan kontrollü sistemi, otomatik çalıştırma modu, uyku modu, buz çözme özelliği, kolayca temizlenebilen ön panel ve filitre, ısıtırken sıcak başlangıç yapabilme modu, 3 fan hızı kapasitesi, 3 dakika güvenlik koruması gibi son teknoloji her türlü özelliği bünyesinde barındırır. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra 7 Yıl garanti süresine sahip klimanın özellikleri son derece kullanışlı olduğunu kanıtlıyor. Yüksek verime sahip R4 A10 gazlı üretilen klima, iyonizer teknolojisi sayesinde ferahlatıcı hava sirkülasyonu sağlar(Ortamda oluşabilecek kötü kokuların, virüslerin ve bakterilerin yok edilmesini sağlar).

 

 

Uzaktan kumandasının algıladığı ısıya göre klimanın çalışabilme özelliği bulunmaktadır. Dijital ekranı(dijital ekran sayesinde ayarlanan sıcaklıkları ve fonksiyonları görebilirsiniz), ortam sıcaklığını lcd ekranı sayesinde uzaktan okuyabilen kumanda (Ayrıca kumandasında ortam sıcaklığını algılayabilen lcd ekran, karanlıkta parlayan fosforlu tuşlar, bakteri üretmeyen kaplamaya sahiptir.) 3 Lü filtreleme sistemi sayesinde küf, mantar gibi oluşumlarını önler, temiz sağlıklı bir hava sağlar. Gümüş iyon ve aktif karbon temizleme fonksiyonu bulunur. Kompresörü sayesinde sessiz çalışır. Yüksek ısıtma fonksiyonu bulunur. Akıllı temizleme fonksiyonu sayesinde iç ünitesini toz ve kokudan arındırma özelliği, favori kullanımlarım gibi kısa yol tuşları sayesinde rahat kullanım sağlayan teknolojiyi kullanıcılarına sunmaktadır.
Son teknolojiye sahip baymak elegant duvar tipi split klima fiyat bakımından da bütçenizi zorlamayacaksa mutlaka sahip olmanız gereken özellikleri bünyesinde barındıran teknolojisi ile kullanıcısının karşısına çıkmaktadır. Özellikle teknolojiyi yakından takip edenler, özellikleri etkin kullanmayı sevenler için tam olarak bir fırsattır diyebiliriz. Yeni bir klima ihtiyacınız varsa mutlaka baymak elegant serisinin duvar tipi split klima serisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Hayatınızı kolaylaştıracak tamda aradığınız fonksiyonların bir arada olduğunu düşünüyorsanız baymak markasının güvenirliği hakkında kuşkunuz yoksa tercihinizi elegant modeli duvar tipi split klimadan yana kullanabilirsiniz. A sınıfı elektrik tüketimi sayesinde sizleri elektrik faturasında da zorlamaz.

 

 

Baymak Elegant Duvar Tipi Split Klima

Baymak Elegant Duvar Tipi Split Klima Fiyatları

 

Baymak 12 CHS Elegant Yeni A Enerji Sınıfı Split Klima (Montaj Dahil) 1.646,19 ₺
Baymak 18 CHS Elegant Yeni A Enerji Sınıfı Split Klima (Montaj Dahil) 2.649,52 ₺
Baymak 24 CHS Elegant Yeni A Enerji Sınıfı Split Klima (Montaj Dahil) 3.295,38 ₺
Baymak 24 FS Salon Tipi Split Klima (Montaj Dahil) 2.772,69 ₺
Baymak 48 FS Salon Tipi Split Klima (Montaj Dahil) 4.061,43 ₺

 

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin

Bir Cevap Yazın