Baymak Duo TecYoğuşmalı Kombi

BAYMAK DUO TEC YOĞUŞMALI KOMBİ

baymak-duo-yogusmali-kombi
Kombi konutlarımızın veya işyerlerimizin soğuk havalarda ısınma ihtiyacını maksimum derecede karşılayan, yanı sıra sıcak su ihtiyacımızı başka bir alete gerek kalmadan istediğimiz derecede kesintisiz olarak karşılayan, genellikle doğalgaz ve elektrik birlikteliğiyle çalışan, doğalgazın olmadığı durumlarda gerekli bağlantıları yapıldığında tüp gaz ilede çalışabilen günümüzün vazgeçilmez en güzel cihazıdır. Kombiler nasıl çalışır dersek? Daha önceleri sadece sıcak su için kullandığımız elektrikli veya tüp gazlı şofbenlerde olduğu gibi cihaz içerisindeki bakır borulardan sirkülasyon olan suyun ısınması vasıtasıyla çalışırlar. Yoğuşmalı kombilerin en önemli özelliği dışarı atılan su buharının sıcaklığını da ısıtmada kullanılabilir hale dönüştürebilmeleridir.

 

Yoğuşmalı kombiler ısı israfını yüzde on yedi oranında azaltırlar. Bu sayede yaktığımız gazla en verimli şekilde ısınmış oluruz. Kombi seçiminde çalıştırılacakları konut veya iş yerinin büyüklüğü m² olarak hesabı baz alınması uygundur. Güvenirliğini kanıtlamış firmalardan kombimizi tedarik etmek her zaman verdikleri uzun garantiler ve satış sonrası destekler bakımından biz tüketicilerin mağdur olmaması için gereklidir.

Baymak duo tec premix kombilerin baca tipi  hermetik tip olup, hermetik kombiler yanmaları için gerekli oksijeni dış ortamdan sağlayarak, yine yanma sağlandıktan sonra tahliye kanalları sayesinde çıkan egzost gazı dışarı atarlar. Bulundukları ortamdan tamamen bağımsız çalıştıklarından güvenli bir çalışma sağlamış olurlar. Premix yoğuşmalı kombiler piyasada üretilen son teknoloji ile kombi sektörünün öncü firmalarından olan baymak tarafından tasarlanmış son derece güvenli olan bir üründür. Yoğuşmalı kombi fiyatı normal kombilere göre bir miktar fazla olsa da özellikle geniş alanlarda tercih edildiğinde geri dönüşümü fazla olacağından aradaki farkı kısa sürede kapatacaktır. Seçtiğimiz güvenilir marka baymak duo tec premix kombi ise satış sonrasında 4 yıl garanti vermesi bakımından, satış sonrasında yeterli desteği sağlamasından dolayı kendini kanıtlamış bir firmadır.

 
Baymak firması duo tec yoğuşmalı kombide son teknolojileri kullanmış gerekli ısıtmayı sağlamak için kuruldukları mekâna göre her türlü ihtiyacı kolaylıkla karşılaması açısından 5 farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Teknolojisine güvendiğimiz marka olan baymak çift eşanjörlü, ateşleme tipi elektronik olan, her hangi bir arıza olduğunda kolaylıkla teşhis edilebilecek olan teşhis sistemli, gaz valfı elektronik kontrollü olan son teknoloji ürünü yoğuşmalı kombisini yine biz kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. 45 Yılı aşkın sürekli kendini yenileyerek yoluna devam eden baymak firması Hollanda markası olmakla beraber Türkiye, İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya’da üretim tesislerine sahip Avrupa’nın 3. Dev firmasıdır. Ayrıca 70 ülkede aktif ticaret yapmaktadır. Isıtma, soğutma, su teknolojileri alanlarında ithalat, ihracat yapmaktadır. Kombi sektörünün öncü firmalarından olan baymak firması, ısıtma sistemleri, su grubu, güneş enerji sistemleri, iklimlendirme sistemleri ( klimalarda), yardımcı ekipmanlarda (radyatör panel gibi, genişleme tankları, aspiratör vb) gibi ürünlerde de sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

Tanınmış firmalara olan güvenimizi sarsmadan son teknolojilere göre ürettikleri ürünlerle ilerlemeye devam eden baymak firması 45 yıldır kendi yolunda ilerlemektedir. Yoğuşmalı kombi kullanıcıları kullandıkları cihazlarından son derece memnundurlar. Yakılan gazın bir miktarının geri dönüşümü olduğundan karşımıza ısı olarak geri dönüşüm olmakta yoğuşmalı kombi fiyatları normal kombilere göre biraz pahalı olsa bile aradaki farkı yaptıkları geri dönüşümle kısa sürede kapatmaktadırlar. Özellikle uygun derecelerde yakılarak, yeterli geri dönüşüm sağlandığında bu son teknoloji ürünü hayatımızı kolaylaştırmada, faturalarımızda tasarruf etmemizde bizlere fayda sağlamaya devam edecektir. Özellikle 50 derecenin altında kullanıldığında yoğuşmalı kombiler daha fazla yoğuşma yaparak ısı dönüşümü sağlamaktadırlar.

 

Baymak Duo Tec Yoğuşmalı Kombi

 

Baymak Duo Tec Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

 

Baymak Duo Tec 24 Premix Yoğuşmalı Kombi 1.880,27 ₺
Baymak Duo Tec 28 Premix Yoğuşmalı Kombi 1.993,57 ₺
Baymak Duo Tec 33 Premix Yoğuşmalı Kombi 2.033,38 ₺
Baymak Duo Tec 42 Premix Yoğuşmalı Kombi 2.103,82 ₺
Baymak Duo Tec 45 Premix Yoğuşmalı Kombi 2.122,19 ₺

 

Sosyal Medyada Bizi Beğenin

Bir Cevap Yazın