Bahçelievler Baymak

Bahçelievler Baymak

bahçelievler-baymak

 

1990 Yılında İstanbul Maltepe ilçesinde ÖZ Eyüboğulları Ltd Şti. altında faaliyete başlamış olup profesyonel ekibiyle  Isıtma, soğutma ,havalandırma,mekanik ve iklimlendirme sektörlerinde hizmet gösteren  Eyüboğlu, yaklaşık 26 yıl sektörde devam etmektedir.

Eyüboğlu Makine San.Tic.A.Ş adıyla birçok projede isminden bahsederek Türkiye Yurtiçi ve Yurtdışı ürün tedariklerini yapmaktadır. Toptan ve perakende satışında  hizmet ederek müşteri memnuniyetini yakalamıştır.Yeni bayiliklerini bünyesine katarak bayilik ağınıda genişletmiş oldu.

Baymak İstanbul Ana Bayi  Eyüboğlu  ;  kombi, yoğuşmalı kombi, yer tipi kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve , iklimlendirme kategorisinde ; split klimalar,duvar tipi klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları hizmet vererek Doğalgaz Projelerinde İGDAŞ Sertifikası ile tüketicilere ulaşmaktadır.

Baymak Bahçelievler E Ticaret web sitelerinde Kredi Kartı, EFT Havale ,Kapıda Ödeme sistemleri ile Bakırköy İlçesi ve İSTANBUL bölgesinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kombi Firması,Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçelievler Baymak, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye Baymak , Üsküdar, Zeytinburnu gibi hangi semtte olursanız olun size yardımcı olacaktır.

 

 

Baymak Satış Noktaları İstanbul

Baymak Bahçelievler

Baymak Bahçelievler Ana Bayi

 

 

phone İLETİŞİM
Tel No / Fax No
:

0216-370-37-53  0216-441-47-97

phone İLETİŞİM
Gsm
:

 0507-577-71-71.

email İLETİŞİM
E-Posta Adresimiz
:

info@eyuboglu.com

home İLETİŞİM
İst Genel Müdürlük
:

Cevizli Mh. Bağdat Cd. No: 529 P.K.: 34846,
Maltepe, İstanbul.

 Web Sitelerimiz :  E TİCARET MAĞAZALARIMIZ
 ®  www.eyubogluisi.com :  www.eykom.com
 ®  www.baymaksatis.com :  www.eyuboglukombi.com
 ®  www.baymaksatisnoktalari.com :  www.baymakkombisatis.com
Sosyal Medyada Bizi Beğenin